+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Już grudzień, na zewnątrz pogoda w kratkę, raz jest bardzo zimno, dzisiaj (04.12) znowu odwilż – ma to bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie. Jest to taki okres kiedy człowiek myśli sobie idealnie byłoby pojechać gdzieś daleko, gdzieś gdzie jest ciepło, przyjemnie i można zrelaksować się na plaży. Zima to tradycyjnie świetny okres na wyjazdy w egzotyczne kierunki. W naszym zakopiańskim biurze podróży Viventure mają Państwo możliwość porozmawiania z naszymi doradcami, którzy chętnie wyszukają dla Państwa ofertę wakacyjną w najlepszej cenie u sprawdzonego touroperatora. Dobrze czasem poczekać do samego końca, gdyż ceny w ostatniej chwili tzn. na tzw. last minute potrafią naprawdę bardzo mocno spaść w dół. Najpopularniejsze obecnie kierunki egzotyczne w naszym biurze to: Wyspy Zielonego Przylądka, Madagaskar, Oman, Kuba, Panama, Wietnam, Tajlandia, Sri Lanka i wiele innych.

Rezerwacja Twoich wakacji w biurrze podróży stacjonarnym jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z doradcą. W Viventure jesteśmy do Twojej dyspozycji – chętnie wyszukamy taką ilość ofert, aż w końcu znajdziemy najlepszą możliwą opcję. A co najważniejsze ceny tych ofert są identyczne jak w internecie, u nas dodatkowo mają Państwo gwarancję, że wszelkie Państwa wytyczne co do wyjazdu zostaną spełnione i uwzględnione. Jeśli nie są Państwo pewni co do kierunku, bezpieczeństwa, wybranego hotelu czy ogólnie mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości u nas zawsze od razu można dowiedzieć się wszystkiego na miejscu, dzięki czemu wybrane wakacje będą spełnieniem marzeń, a nie wielkim rozczarowaniem.

W grudniu również przyjście do biura podróży jest świetnym momentem na rezerwację wakacji na lato – w tym okresie wciąż są największe rabaty w ramach oferty first minute. Więc nie ma co zwlekać i trzeba rezerwować póki ceny są dobre. Dodatkowo niektórzy touroperatorzy dają gwarancję najniższej ceny – dzięki czemu jesteśmy pewni że nasza cena do końca sezonu będzie najlepsza.

Jesteśmy w stanie przygotować ofertę bazując na najlepszych i sprawdzonych touroperatorach (biurach podróży). Dodatkowo na miejscu od razu dobierzemy taki pokój jaki dla Państwa będzie najlepszy w widokiem na morze, basen czy ogród, rodzinny, 3, 4 osobowy lub o podwyższonym standardzie. Na miejscu można również od razu załatwić wszelkie formalności, podpisać dokumenty, dokupić dodatkowe ubezpieczenie, czy zarezerwować parking.

Zapraszamy aby nas odwiedzić.

Viventure Travel – Biuro podróży.
ul. Zamoyskiego  4
34-500 Zakopane.
biuro@viventure.pl
www.viventure.pl
tel: +48 18 478 14 36