+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Plenerowa integracja dla pracowników w klimacie góralskim na polanie.

W ostatni weekend mieliśmy okazję zorganizować dla naszego klienta event w okolicach Doliny Chochołowskiej dla ok. 100 osób. W ramach organizacji atrakcji zapewnialiśmy transfery autokarami z hotelu w Zakopanem na miejsce imprezy. Całość rozpoczęła się kuligiem (przejażdżką dorożkami) w dolinie, a na powitanie każdy z uczestników otrzymał grzane wino. W związku z tym, że przejażdżka była organizowana jak jeszcze było jasno – każdy mógł podziwiać przepiękna widoki na Tatry Zachodnie.
Następnie dorożki podwiozły uczestników na górską polane z regionalną restauracją.
Na miejscu czekał na każdego regionalny poczęstunek.
Kulminacją było przeniesienie imprezy na polanę gdzie wszyscy mogli ogrzać się przy ognisku, upiec kiełbasę – a przed wszystkim uczestniczyć w regionalnych Śpasach – czyli zabawach góralskich zorganizowanych w formie „Góralskiej Olimpiady na Wesoło”.

Wszystko poszło jak zwykle bardzo dobrze, gościom dopisywał dobry humor, a góralskie zabawy organizowane przez naszą ekipę sprawiły, że wszyscy spędzili miło czas.

Szukasz fajnych atrakcji dla swojego zespołu w Zakopanem? Masz dużą grupę – 100-200 os (a może nawet większą) i zastanawiasz się jak ją zintegrować i jakie rozrywki dla niej zorganizować. Napisz do nas – chętnie przygotujemy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz aktywności dla swojej grupy. Jesteśmy tu dla Ciebie….
Viventure – telefon +48184781436 email: biuro@viventure.pl lub Messenger: m.me/viventure1