+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Kuligi saniami, przejażdżki dorożkami – w Zakopanem, Dolinie Chochołowskiej, Obidowej i wielu innych miejscach.

 

Zajmujemy się organizacją kuligów zimowych saniami w Zakopanem, Dolinie Chochołowskiej, Dolinie Kościeliskiej, Gubałówce, Obidowej – czy w wielu innych miejscach na terenie Podhala dla grup zorganizowanych. W czasie pobytu w Zakopanem grupą znajomych, organizując konferencję, spotkanie firmowe lub innego rodzaju pobyt warto pomyśleć – aby urozmaicić pobyt o dodatkowe atrakcje. Nasza firma chętnie zorganizuje dla Państwa wszelkie atrakcje dodatkowe (pełną ofetę podeślemy po przesłaniu zapytania na maila: biuro@viventure.pl), w szczególności polecamy tradycyjny kulig góralski – w zimie saniami, a w lecie dorożkami – w malowniczej scenerii Doliny Chochołowskiej, w okolicach Doliny Kościeliskiej, na Gubałówce – w Obidowej w Gorcach lub w centrum Zakopanego = > przejażdżka z Hotelu ok. 45 min. zakończona góralską biesiadą w Karczmie lub ogniskiem.

W ramach organizacji kuligu proponujemy:
– transfer z hotelu w Zakopanem do miejsca organizacji kuligu (Dolina Chochołowska, Kościeliska, Gubałówka lub inne miejsce) lub kulig / przejażdżka zaczynająca się w hotelu lub pensjonacie.
– po dojechaniu na miejsce – sanie lub dorożki będą oczekiwały na grupę – tam opcjonalnie możemy przygotować do sań/dorożek – dodatkowe koszyki ze smakołykami (kiełbasą, oscypkiem, pajdą chleba ze smalcem lub innymi dodatkami) oraz góralskim napitkiem zimnym lub gorącym (w zależności od pory roku).
– Kulig będzie trwał ok. 1 – 3h – w zależności od wybranej i ustalonej trasy i opcji.
– Grupa wraca w to samo miejsce, w którym zaczęła kulig – ewentualnie w przypadku kuligu Zakopiańskiego przejażdżka może zakończyć się w Karczmie, w której będzie oczekiwała przygotowana wcześniej biesiada regionalna z kapelą góralską.

– opcjonalnie po zakończonym kuligu – proponujemy kontynuację imprezy przy ognisku lub w karczmie czy restauracji.
– ognisko będzie trwało ok. 1h dodatkowo może być uatrakcyjnione dźwiękami prawdziwej góralskiej kapeli regionalnej.
– w restauracji możemy przygotować biesiadę z menu typowo regionalnym w stylu biesiadnym. Jako imprezę towarzyszącą proponujemy – zabawę z góralami tzw. góralskie śpasy oraz również muzykę regionalną na żywo (kapelę góralską).
– Inną opcją jest również góralski gawędziarz lub muzyka grana przez DJ’a
– na zakończenie zapewniamy transfer powrotny do hotelu.

Kuligi organizujemy również w ciągu dnia – nie koniecznie muszą być organizowane wieczorem. Kulig można połączyć też z wycieczką po Zakopanem i regionie – w ramach której dodatkowo odwiedzimy Chochołów wpisany na listę zabytków klasy 0 Unesco oraz zatrzymamy się w bacówce, w której produkuje się lokalny ser wędzony – Oscypek. Będzie można zapoznać się z tym w jaki sposób ten ser jest wyrabiany w tradycyjny i autentyczny sposób… dodatkowo jako produkt wpisany na listę produktów regionalnych UE – chronionych w znaczeniu geograficznym jako lokalna specjalność.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, do każdego zapytanie podchodzimy w sposób indywidualny, chętnie przygotujemy ofertę indywidualną biorąc pod uwagę wszelkie Państwa wymagania.

Kontakt:
Telefon: +48184781436 email: biuro@viventure.pl lub przez Messengera: m.me/viventure1

Gallery Factory error: The folder/album with ID 221 was not found.