+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

F!RST DEAL! 2019 ETAP III! Rabaty do 40% i inne bonusy. GRECOS

Wczesna rezerwacja – F!rst Deal! Etap III- nadchodzący sezon witamy gwarancją najniższych cen, bonusami dla każdego i niższą zaliczką – 25%. Tylko do 08.01

Przejrzyste zasady bez ukrytych opłat

Gwarancja najniższej ceny na rynku Gratis – Tylko w Grecosie. Jeśli w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji klient znajdzie taką samą ofertę taniej niż w Grecosie, zwrócimy mu różnicę w cenie.

Gwarancja najniższe ceny także Last Minute 25 zł/os – Jeśli od momentu dokonania rezerwacji do dnia poprzedzającego datę rozpoczęcia imprezy turystycznej (z wyłączeniem tego dnia) Klient znajdzie w Grecosie taką samą ofertę w niższej cenie, zwrócimy mu różnicę. Gwarancja dotyczy również ofert Last Minute i Last Second.

Gwarancja niezmiennej ceny Gratis – Klient otrzymuje gwarancje, że cena jego wakacji nie zmieni się – niezależnie od sytuacji na rynkach paliwowych i walutowych.

Hotel dla dziecka Gratis – Pobyt w wybranych hotelach gratis dla pierwszego dziecka, szeroki wybór hoteli rodzinnych, hoteli z klubem delfinki i Aquaparkami, naprawdę tanie wakacje dla dziecka.

Atrakcyjne rabaty:

Rabaty do 40% – wysokość rabatu uzależniona jest od hotelu, terminu oraz miejsca wylotu.

Rabat 2% dla stałych klientów – Rabat naliczony jest klientowi po 2 wyjazdach z Grecosem.

W razie zmiany planów:

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – tylko 12 zł/os – cena promocyjna do wyczerpania puli.

Bezkosztowa zmiana rezerwacji – możliwość zmiany rezerwacji bez opłaty manipulacyjnej, najpóźniej do 45 dni przed wylotem.

Najkorzystniejsze warunki promocji ważne do 08.01.