+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Gra miejska „Śladami Stanisława Witkiewicza”

Gra miejska – „Śladami Stanisława Witkiewicza i jego stylu zakopiańskiego, czyli dlaczego Zakopane jest wyjątkowe”

Czas trwania – ok. 2- 4h

Liczba osób – od 20 do… (większe grupy możemy podzielić na mniejsze zespoły).
O tym, że Zakopane jest wyjątkowe, wiemy dobrze, bo gdzie indziej na świecie przyjezdny turysta znajdzie „coś dla siebie”. Dla jednego jest to wspinaczka wysokogórska, inny żyje światem artystycznym, trzeci będzie uprawiał „lans” na Krupówkach, a my zwrócimy Państwa uwagę na piękno naszej architektury.
Jest ona szczególna bo wywodzi się ze zwykłej chałupy góralskiej, którą chłop imieniem Stanisław Witkiewicz tak zaadaptował, że stworzył wyjątkowy styl zakopiański, wyróżniający nas wśród wielu miejscowości na świecie.
Dlatego też, proponujemy Państwu zabawę polegającą na spacerze wśród uliczek zakopiańskich i znajdywanie tych perełek architektury. Aby sprawiało to Wam frajdę, wprowadzimy element rywalizacji, polegającym na podziale całości grupy na  drużyny rywalizujące ze sobą. Każda otrzymuje plan miasta z zaznaczonymi punktami, do których trzeba dotrzeć, oraz kartę startową drużyny. Na karcie tej będą zespoły skrupulatnie zbierać punkty za wykonanie zadań.
Przykładowe punkty do realizacji na trasie:

  • Budowanie góralskiej chałupy – z otrzymanych płazów, desek, dźwierzy, okna – zadaniem grupy jest w jak najszybszym czasie wybudowanie chałupy góralskiej.
  • Test wiedzy o regionie cyli co to zyntyca, puciera i choć jaka wiedza ło góralach i ceprach.
  • Rozpoznawanie elementów architektury zakopiańskiej za pomocą otrzymanych zdjęć.
  • Quiz wiedzy o Stanisławie Witkiewiczu i stylu zakopiańskim, którą to wiedze grupa nabywa podczas spaceru.

Itd.

Na koniec przy hotelu nastąpi podsumowanie wyników i ogłoszenie zwycięscy zabawy.

Czas trwania imprezy, regulujemy życzeniami klienta. Proponowana przez nas cena obejmuje: organizację i obsługę instruktorów, dla najlepszej drużyny „floskę z cymsi łokropnie dobrym”.

 

Zapraszamy do współpracy.
Celem otrzymania pełnej wyceny – prosimy o kontakt tel: +48 608817744 m: biuro@viventure.pl