+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Wycieczka – Spływ Dunajcem, Pieniny oraz Spisz

Zapraszamy na wycieczkę na Spływ Przełomem Dunajca, w ramach której  dodatkowo będą Państwo mogli zwiedzić również inne ciekawe rejony Spisza np. drewniany kościółek w Dębnie czy Zamek w Niedzicy (wejście opcjonalne i dodatkowo płatne). Długość spływu to ok. 18 km (do Szczawnicy) i trwa zwykle 2 – 2,5h. Rzekę równocześnie użytkują flisacy ze Słowacji i Polski (polski spływ jest dłuższy). W czasie spływu można podziwiać przepiękne krajobrazy Pienińskiego Parku Narodowego, a dodatkowych informacji udzielą kierujący łodziami flisacy. Po drodze m.in. do zobaczenia najbardziej znane szczyty Pienin – Trzy Korony i Sokolica.

Wstępny program:
Spotkanie w przewodnikiem.
Przejazd w kierunku Dębna Podhalańskiego.
Zwiedzanie zabytkowego kościółka drewnianego wpisanego na listę UNESCO.
Następnie przejazd do Niedzicy położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim. Z pewnością niezapomniane wrażenia z tego miejsca pozostawi spacer po koronie zapory wodnej w Czorsztynie.
Kolejnym i kulminacyjnym punktem wycieczki będzie słynny spływ przełomem Dunajca na drewnianych tratwach. Wprowadzi on Państwa w niezapomniany świat dzikiej pienińskiej przyrody.

Spływ odbywa się zwykle do 30.X – w okresie późnej jesieni i wczesnej wiosny, możemy zrobić wycieczkę bez spływu – na zasadzie zwiedzania rożnych innych atrakcji regionu Podhala, Spisza i Orawy. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia ewentualnych szczegółów.

Zapraszamy.

 

 

 

Minimalna liczba osób (poza programami VIP) – 7-8 os.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem po szczegóły i wycenę – biuro@viventure.pl
Przewodnik w j. polskim lub obcym.

Facebook