+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Samoobrona – integracyjne zajęcia dla grup

Saomoobrona – programy integracyjne dla grup.

Explosive Self Defence System to prosta a zarazem skuteczna metoda samoobrony. Służy głównie do obrony podczas niespodziewanego ataku na ulicy. Jego założenia to prostota nauczanych technik, realizm treningu oraz skuteczność ataków. Celem szkoleń jest przekazanie w jak najkrótszym czasie maksymalnych umiejętności walki wręcz.

Na bazie tego systemu opracowane zostały zajęcia, które doskonale sprawdzają się podczas wyjazdów integracyjnych oraz motywacyjnych. Opierają się na autorskim programie, który jest sprawdzonym źródłem budowania wzajemnych relacji, więzi i zaufania wśród uczestników. Podczas zajęć wraz z dobrą zabawą przekazywana jest wiedza praktyczna oraz teoretyczna przydatna w wielu sytuacjach życiowych związanych z bezpieczeństwem osobistym.

Dodatkowymi atutami są takie ułatwienia jak to, że można je przeprowadzać zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze dzięki czemu łatwo je zaplanować logistycznie oraz wykorzystywać z powodzeniem jako jeden z bloków zajęciowych oraz łączyć z innymi aktywnościami

 

Zapraszamy

O szczegóły prosimy pytać:  VIVENTURE – m: biuro@viventure.pl tel. +48184781436 lub +48608817744

Facebook