+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Przewodnik - Zakopane

Poszukujesz przewodnika tatrzańskiego lub lokalnego? A może potrzebujesz wyłącznie pilota. Zapraszamy do współpracy – zapewniamy najlepszych licencjonowanych przewodników. Napisz do nas a prześlemy szczegółową wycenę.
Jeśli dodatkowo potrzebujesz jakieś świadczenia dodatkowe dla swojej grupy lub klientów – chętnie wszystkim się zajmiemy. Na całość oczywiście wystawimy jedną fakturę. Zapraszamy.

Viventure to biuro podróży i agencja eventowa w jednym z Zakopanego, która organizuje niezapomniane imprezy integracyjne, wycieczki grupowe czy wydarzenia tematyczne. Wyjazdy, które przygotowuje, są zawsze dostosowane do indywidualnych życzeń klienta oraz do oczekiwań biorących w nich udział osób. W zależności od wybranego typu wyprawy, w Zakopanem oraz okolicach może uczestnikom towarzyszyć wykwalifikowany przewodnik, dzięki któremu poznawanie tych pięknych terenów będzie nie tylko przyjemne, ale także informatywne. Poniżej znajdziesz proponowane przez nas wycieczki lokalne.

Quady - Zakopane i okolice

Quady są popularną opcją podczas organizacji imprez integracyjnych, ponieważ pozwalają na chwilę odpoczynku oraz szaleństwa. Jeżeli jesteś fanem mocnych wrażeń lub chciałbyś dostarczyć swoim pracownikom wyjątkowych doznań, koniecznie skontaktuj się z naszym przedstawicielem i ustal szczegóły. Wyprawa poprzedzona jest szkoleniem z instruktorem, natomiast jej uczestnicy otrzymują odpowiednie wyposażenie (ubiór, kask, rękawice). Jeździmy na quadach ATV i czterokołowcach z napędem na wszystkie osie pojazdu.

Skutery śnieżne

Zimą na Podhalu, Gubałówce oraz w okolicach Kościeliska i Witowa możesz spróbować swoich sił na skuterach śnieżnych. W okresach, gdy pokrywa śnieżna jest naprawdę spora, przygotowywane przez biuro podróży Viventure wyprawy będą źródłem świetnej zabawy oraz niezapomnianych doświadczeń. W zależności od tego, na jakiego typu wyjazd decyduje się dana grupa, możemy zaproponować krótkie, trwające godzinę przejazdy lub całodniowe przygody, połączone ze specjalnie przygotowanym cateringiem w terenie lub dowolnie wybranym lokalu.

Na szlaku oscypka

Imprezy integracyjne dla firm w Zakopanem to nie tylko górskie wyprawy czy przejażdżki szybkimi maszynami po malowniczych terenach, ale także poznawanie historii i kultury regionu. W ramach organizowanego przez nas wyjazdu, lokalny przewodnik - góral - przybliży uczestnikom podhalańskie tradycje. Podczas zwiedzania Muzeum Oscypka, na własne oczy zobaczą oni w jaki sposób powstaje ten charakterystyczny ser oraz będą mieli okazję zakupić certyfikowane produkty. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym harmonogramem tej wycieczki.

Zimowe i letnie kuligi

Agencja eventowa Viventure może także zorganizować tradycyjny kulig, z saniami lub dorożkami ciągniętymi przez konie. Tego typu imprezy integracyjne zazwyczaj łączymy z innymi atrakcjami, czyli np. występami góralskich zespołów czy tradycyjnymi kolacjami w wybranych restauracjach. Jeżeli Tobie oraz Twoim towarzyszom zależy na autentycznych doznaniach, możemy także zorganizować catering na trasie kuligu w postaci kiełbas pieczonych nad ogniskiem. Dodatkowo w saniach mogą się znaleźć regionalne przekąski czy ciepłe napoje w termosach.

Kasprowy Wierch / Gubałówka

Zależy nam na tym, aby grupy wybierające się w Tatry miały możliwość poznania najważniejszych walorów okolicy - naturalnego ukształtowania terenu, które generuje zapierające dech w piersiach widoki. W ramach tej wycieczki, proponujemy uczestnikom wjazd kolejką na Kasprowy Wierch czy Gubałówkę połączone ze zwiedzaniem Zakopanego pod okiem przewodnika z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Szczegóły wyprawy ustalane są indywidualnie z klientem i dostosowywane do Twoich potrzeb i wymagań, a także panujących w górach warunków.

Materiały
Wycieczka na Rusinową Polanę

Rusinowa Polana to najlepsze miejsce na to, aby podziwiać Tatry Wysokie - zarówno część polską, jak i słowacką. W ramach imprezy integracyjnej lub wyjazdu zorganizowanego, Viventure pokaże uczestnikom najlepsze miejsca na obserwację tych wyjątkowych krajobrazów. W programie wycieczki znajduje się także wizyta w Sanktuarium Maryjnym na Wiktorówkach oraz zwiedzanie Kaplicy Najświętszego Serca Jezusa w Jaszczurówce. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz ustalenia szczegółów podróży - atrakcji, ilości uczestników i innych.

Pełna oferta Viventure

Przedstawione powyżej wycieczki to tylko przykładowe imprezy integracyjne dla firm i innych grup zorganizowanych w Zakopanem oraz okolicach. Nasze biuro podróży doskonale radzi sobie także z wyjazdami zagranicznymi czy konferencjami, a nawet ślubami. W innych sekcjach naszej strony internetowej znajdziesz przykładowe plany wypraw w inne zakątki Polski oraz świata, które z pewnością dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń. Współpracujemy z wieloma rozpoznawalnymi agencjami, dzięki czemu możemy zaoferować interesujące wakacje zarówno klientom indywidualnym, jak i większym grupom.
Facebook