+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

VIVENTURE – zajęcia na strzelnicy

Czy lubisz strzelać z broni palnej, a może nigdy nie miałeś okazji spróbować? Czy jesteś pasjonatem militariów? Chcesz nauczyć się strzelać pod okiem profesjonalnego instruktora? A może przyjechałeś do Polski, na Podhale z grupą kolegów i szukasz atrakcji podnoszącej poziom adrenaliny? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – z przyjemnością przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę na zajęcia strzeleckie na strzelnicy. Organizujemy profesjonalnie zajęcia strzeleckie dla osób indywidualnych jak również dla grup (np. uczestników konferencji czy spotkań firmowych). Posiadamy bardzo zróżnicowane rodzaje broni palnej, z której możesz strzelać lub trenować swoje umiejętności strzeleckie  …  począwszy od pistoletów i broni z II wojny światowej po nowe i nowoczesne karabiny.

A może przyjechałeś na wycieczkę tylko do Krakowa, ale po spędzeniu kilku dni w mieście szukasz innych atrakcji z dala od tłumu. Świetnie – zapraszamy do nas na dzień na strzelnicy. Zorganizujemy transfer z Krakowa i z powrotem, dodatkowo możemy zapewnić opcjonalny catering lub ognisko czy grill.

Dla klientów z Krakowa, którzy lubią strzelać na strzelnicy zapraszamy na wycieczkę do Zakopanego – proponujemy opcjonalne zwiedzanie Zakopanego z przewodnikiem, w tym na przykład wyjazd kolejką na Gubałówkę lub kolejką linową na Kasprowy Wierch lub dowolną inną opcję. Po pewnym czasie spędzonym w Zakopanem zabierzemy Cię na naszą strzelnicę, gdzie będziesz mógł pokazać nam swoje umiejętności :).

Kilka przykładów broni jaka jest w naszej dyspozycji:

Współczesna broń:

  1. Pistolet –  Margolin – .22lr
  2. Pistolet – Glock 17 – 9mm
  3. Pistolet – Tanfoglio Witness 1911 – 45
  4. ACP machine gun –  UZI – 9mm
  5. Pistolet Makarov – 9×18
  6. Kalashnikov „AK-47” – 7,62
  7. Mossberg MMR – .223 Rem / 5,56 Nato
  8. Strzelba z kolimatorem S&W M&P15-22 Sport – 22.lr
  9. Tactical Shotgun
  10. Pistolet CZ – P10 C 9×19

Broń historyczna

1.Pistolet skałkowy AN IX kal. 17,5mm – 1 strzał
2.Rewolwer Colt Dragoon „Whitneyville” – kal. 44 – 3 strzały
3.Rewolwer Remington Buffalo Bill limited edition – kal. 44 – 3 strzały
i wiele innych …. – na przykład: broń z okresu II wojny światowej.

Znajdujemy się – w Zakopanem – dlatego szczególnie zapraszamy do polskich Tatr. Niezwykłe miejsce – gdzie wciąż folklor jest czymś naturalnym, kultywowane są tradycje, muzyka jest częścią życia mieszkańców, a kuchnia jest jedną z najlepszych w Polsce.

Zapraszamy – wyślij nam swoje zapytanie ofertowe – pozwól się zaskoczyć!

Staramy się szybko reagować (do 24 godzin), przy bardziej wymagających projektach odpowiedź może potrwać trochę dłużej.

Zapytania prosimy o wysłanie na adres e-mail: biuro@viventure.pl
Telefon: +48184781436 lub 608817744
Zachęcamy również do kontaktu przez messenger: m.me/viventure1