+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

W październiku mieliśmy okazję pojechać do Krakowa do hotelu Double Tree by Hilton, aby uczestniczyć w przed sezonowym szkoleniu organizowanym przez firmę Neckremann. Nasze biuro podróży w Zakopanem ma w ciągłej dostępności pełną ofertę tego touroperatora.
W czasie szkolenia mogliśmy zapoznać się z nowościami jakie Neckermann oferuje w nadchodzącym sezonie, poznać wszystkie brandy hotelowe oraz posłuchać na temat nowości jakim jest pakietowanie dynamiczne. Dzięki właśnie takiemu pakietowaniu możemy polecieć już od teraz z lotniska w Krakowie na wiele kierunków egzotycznych takich jak: Dominikana, Meksyk, Jamajka, Kania, Mauritius, Sri Lanca, Tajlandia, Seszele, Zanzibar, Wietnam, Malediwy, Bali, ZEA. Wcześniej takowe loty touroperatorzy proponowali głównie z Warszawy. W ramach pakietowanie dynamicznego ponadto wykorzystywane są regularne linie a nie czarterowe, co dodatkowo wpływa na jakość podróży.

Neckermann w nadchodzącym sezonie będzie miał naprawdę bardzo bogatą i różnorodną ofertę. Warto skorzystać.  Zapraszamy do nas do biura podróży w Zakopanem, abyśmy mogli Państwu przedstawić ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Zapraszamy aby nas odwiedzić.
ul. Zamoyskiego  4 34-500 Zakopane.
biuro@viventure.pl
www.viventure.pl
tel: 184781436