+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Targi IBTM Wold w Barcelonie 19-21.11.2019

W dniach 19-21.11.2019 mieliśmy okazję gościć na targach IBTM w Barcelonie. Była to świetna okazja do zdobycia nowych kontaktów, spotkania wielu znajomych, zapoznania się z wieloma trendami w turystyce biznesowej na świecie. W czasie tych targów odbyliśmy ponad 30 różnych spotkań z przedstawicielami branży incentive z bardzo różnych krajów z praktycznie całego świata. Dało nam to zdecydowanie możliwość zobaczenia w jakim kierunku zmierza branża organizacji spotkań i konferencji w różnych krajach, ponadto dzięki różnym ciekawym propozycjom będziemy w stanie przedstawić nowe ciekawe programy naszym klientom.
Na pewno jednym z najbardziej ciekawych obecnie zagadnień jeśli chodzi o przygotowywanie firmowej konferencji połączonej w wyjazdem incentive jest przygotowywanie tego typu imprezy z uwzględnieniem szeroko postrzeganego aspektu ekologii i ochrony środowiska oraz wszelkiego rodzaju aktywności typu CSR. Może to być np:

  • aktywność polegająca na pracy z lokalną społecznością – która ma na celu pozostawienie po sobie jakiegoś trwałego efektu bądź pomocy danej społeczności np. sadzenie lasu, pomoc przy sprzątaniu jakiegoś terenu czy np. ochrona rafy koralowej (zajęcia z sadzenia rafy koralowej).
  • przygotowywanie posiłków z lokalnych wyłącznie ekologicznych posiłków
  • zrezygnowanie z jednorazowych opakowań i zastosowanie wyłącznie materiałów nadających się do ponownego przetworzenia (np. w czasie przerwy kawowej, lunchu czy kolacji – brak jakichkolwiek jednorazowych plastikowych elementów).
  • spotkania z lokalną kulturą, nauka dawnych czynności, zawodów – przekazywana przez rdzennych mieszkańców danych terenów.
  • konferencje na świeżym powietrzu poza hotelem, na łonie natury
  • oraz wiele innych ciekawych propozycji – które możemy przygotować w zależności od miejsca wyjazdu, terminu oraz celu jaki założymy sobie do osiągnięcia poprzez wyjazd do danego miejsca.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
Telefon: +48184781436 email: biuro@viventure.pl lub przez Messengera: m.me/viventure1