+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

VIVENTURE – kompleksowa organizacja eventów, imprez integracyjnych i innych atrakcji dla grup na Podhalu.

Organizując pobyt dla grupy na Podhalu – w Zakopanem lub innym okolicznym miejscu warto pomyśleć o ciekawym programie pobytu: imprezie integracyjnej, evencie wieczornym, wycieczce czy innych elementach, które sprawią, że pracownicy, czy zaproszeni goście będą bardzo zadowoleni z pobytu i z zaproszenia.

Proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszej firmy Viventure, która kompleksowo przygotuje dla Państwa całą imprezę – począwszy od rezerwacji pokoi hotelowych, transferów grupy do i z Zakopanego, jak również lokalnych transferów w Zakopanem, opracowanie programu pobytu, propozycji menu na posiłki w hotelu, jak również na kolację poza hotelem, rezerwację karczm regionalnych, w tym organizację kapeli góralskiej, par tanecznych, Dj, jak również innych zabaw regionalnych w czasie biesiady w restauracji. Dysponujemy również profesjonalnymi przewodnikami górskimi i lokalnymi, dzięki którym możemy zapewnić obsługę wycieczek na najwyższym poziomie. Organizujemy wycieczki na terenie Polski, jak również na Słowację.

Brakuje Państwu czasu, koncepcji, a może w czasie konferencji, czy pobytu w Zakopanem nie będą mieli Państwo takich możliwości, aby w pełni zająć się logistyką. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z naszej oferty.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapraszamy
Viventure – tel +48184781436, 608817744 emial: biuro@viventure.pl lub Messenger: m.me/viventure1