+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Zima – czyli idealny moment, aby zorganizować firmową konferencję w Zakopanem połączoną z integracją pracowników.

Nadeszła długo oczekiwana zima. Powoli zaczyna sypać śnieg, stoki narciarskie zapełniają się narciarzami, a zakopiańskie hotele i pensjonaty przygotowują się do długo oczekiwanego okresu świąteczno-noworocznego. Jest to magiczny okres na Podhalu, góry pokryte śniegiem robią naprawdę fantastyczne wrażenie. Jest to jeden z najpiękniejszych momentów, aby przyjechać w Tatry. Zachęcamy do zaplanowania w tym okresie konferencji lub spotkania firmowego w Zakopanem. Ten okres daje naprawdę nieograniczone możliwości jeśli chodzi o atrakcje dla uczestników wyjazdów zorganizowanych. Jest to czas kiedy można zorganizować prawdziwy zimowy kulig w saniach – w Dolinie Chochołowskiej na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego wieczorem przy blasku rozpalonych pochodni, na zakończenie którego będziemy piekli kiełbasę przy dźwiękach góralskiej kapeli. Na rządnych adrenaliny czekają emocje na skuterach śnieżnych. A dla poszukujących innych wrażeń chętnie zorganizujemy wycieczki na rakietach śnieżnych, biegówkach, czy przejażdżki w psich zaprzęgach. Z imprez integracyjnych szczególnie polecamy akcję lawinową, w czasie której każdego zapoznamy z tym jak bezpiecznie poruszać się w górach oraz opowiemy o pracy ratowników poprzez zaprezentowanie sprzętu ratowniczego – w czasie symulowanego zejścia lawiny.
Przepiękna okolica to też możliwość organizacji wielu ciekawych wycieczek np. w Gorce, gdzie jest świetnie przygotowana trasa biegowa, na Słowację – na ścieżkę w Koronach Drzew (w zimowej aurze), do Krakowa czy Wieliczki. Można też pojechać i skorzystać z wielu okolicznych term: Chochołów, Orawice, Tartalandia, AquaCity Poprad, Gorący Potok, Bukowina czy Białka.
Zapraszamy – jest tak wiele do pokazania. Zima w górach jest przepiękna.
Przykładowy program spotkania konferencyjnego, połączonego z integracją:
Dzień 1.
Transfer do Zakopanego autokarami lub indywidualne przyjazdy własnymi samochodami
Zakwaterowanie w hotelu 3, 4 lub 5*
Lunch
Spotkanie w sali konferencyjne (przerwa kawowa)
Wyjazd z pod hotelu dorożkami lub saniami w kierunku Karczmy Regionalnej
Impreza regionalna w stylu góralskim
Góralskie Śpasy – humorystyczna zabawa z góralami integrująca wszystkich uczestników wieczoru.
DJ + open bar

Dzień 2
Śniadanie
Spotkanie w sali konferencyjne – podsumowanie
Wyjazd na stok narciarski
Nauka jazdy lub firmowa olimpiada zimowa na nartach – na poważnie (z elektronicznym pomiarem czasu) lub na wesoło (konkurencje nawet dla osób, które nie potrafią jeździć na nartach).
Lunch na stoku
C.d. integracji i jazdy na nartach
Uroczysty bankiet świąteczny
Podsumowanie zawodów i wręczenie nagród i dyplomów
Występ zespołu muzycznego – w zależności od posiadanego budżetu możliwość organizacji występu gwiazdy estrady.
DJ + Open bar

Dzień 3
Śniadanie
Zabiegi SPA w hotelu
Lunch
Wyjazd grupy

Zapraszamy w tatry

Kontakt:
Telefon: +48184781436 email: biuro@viventure.pl lub przez Messengera: m.me/viventure1