+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

O nas

VIVENTURE – Firma została założona przez profesjonalistów z branży MICE oraz posiadających doświadczenie w turystyce, którzy na rynku działają już od ponad 20 lat. Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji wszelkiego rodzaju imprez zarówno dla klientów indywidualnych, grupowych oraz biznesowych w Polsce i za granicą – klienci mają gwarancję, że ich przyszły event, wyjazd czy konferencja będzie zorganizowana w pełni profesjonalnie. Szeroka sieć kontaktów w branży, umiejętność negocjacji i przewidywania sprawia, że decyzja o współpracy z Viventure będzie dla każdego bardzo korzystna.

VIVENTURE Meetings & EventsDział organizacji imprez dla klientów biznesowych, imprez integracyjnych, eventów, konferencji oraz spotkań biznesowych w hotelach w całej Polsce (jak również za granicą). Nasi specjaliści z tego działu chętnie pomogą zorganizować Państwu każdą imprezę o charakterze integracyjnym, zaproponują wiele różnorodnych scenariuszy i atrakcji dla grupy, tak aby spełnić założenia jakie Państwo mają wobec danego spotkania. Ponadto dzięki współpracy z najlepszymi hotelami w całej Polsce jesteśmy w stanie zorganizować pełen pakiet i całościową obsługę każdego eventu polegającą na: rezerwacji hotelu, obsłudze całościowej rezerwacji, zaproponowaniu programu imprez integracyjnych, rezerwacji sali konferencyjnej wraz z aranżacją i pełną obsługą spotkania (w tym logistyka dot. sprzętu technicznego) oraz organizacji gali wieczornej, uroczystej kolacji, czy innego rodzaju imprezy wraz z aranżacją i realizacją najbardziej wymagającego scenariusza.

 

VIVENTURE IncentiveDział zagranicznej turystyki wyjazdowej dla grup i firm. W ramach tego działu nasi pracownicy zorganizują dla Państwa najlepszy wyjazd firmowy lub grupowy. Zajmiemy się pełną logistyką i organizacją, transportem, programem, atrakcjami dodatkowymi, tak aby program spełnił wszelkie Państwa oczekiwania, przyniósł zamierzony efekt i podobał się klientom, których Państwo na ten wyjazd zaproszą. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i chętnie przygotują szczegółową ofertę.

 

VIVENTURE Travel – Biuro Podróży – dział turystyki wyjazdowej specjalizujący się w przygotowywaniu ofert dla grup zorganizowanych oraz klientów korporacyjnych.  Nasi pracownicy przygotują dla Państwa najlepszą ofertę pod kątem wymagań dotyczących kierunku, budżetu , długości pobytu, warunków miejscowych oraz celu jakiemu ma służyć wyjazd. Wszystkie nasze oferty są przygotowywane na miarę co oznacza, że nie posiadamy gotowych programów, a za każdym razem przygotowujemy je w oparciu o szczegółowe wymagania klienta.  Polecamy się również w obsłudze klientów VIP, dla których chętnie zorganizujemy wyjazdy spełniające najwyższe wymagania z indywidualnie dopasowanym programem, indywidualnym przewodnikiem i innymi specjalnie zamówionymi i dopasowanymi usługami. Zapraszamy do odwiedzenia kontaktu z nami w formie mailowej lub telefoniczne lub odwiedzenia bezpośrednio naszego biura stacjonarnego przy ul. Zamoyskiego 4 w Zakopanem, Kontakt: telefon +48 18 478 14 36, e mail: biuro@viventure.pl.

 

VIVENTURE Touroperator – Dział obsługi imprez turystycznych. Oferujemy Państwu organizację imprez o charakterze turystycznym: zorganizowanych wycieczek z przewodnikiem, transportu, rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, organizację posiłków, programu dodatkowego i wszelkich innych atrakcji. Dysponujemy bazą najlepszych przewodników i pilotów z językiem polskimi i obcym (angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim i innym – w zależności od zapotrzebowania klienta oraz miejsca imprezy). Jesteśmy w stanie przygotować program zarówno dla grupy, jak i dla klientów indywidualnych oraz klientów VIP. Zapraszamy do współpracy.

 

VIVENTURE Weddings  – Dział organizacji wesel. Marzyłeś o weselu w górach, w góralskiej karczmie lub luksusowym hotelu. Potrzebujesz pomocy w organizacji, logistyce, dekoracji oraz innych usługach na miejscu, którymi nie możesz się zająć osobiście – zaufaj naszym specjalistom, a oni za Ciebie wszystko zorganizują.  Zapraszamy do kontaktu.

Powyższy podział na działy nie wyczerpuje kreatywności naszych pracowników – chętnie podejmiemy się realizacji innych wymagających zleceń. Zapraszamy do kontaktu i przesłania do nas Państwa zapytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Facebook