+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Dzień na Termach Gorący Potok

Zapraszamy na wycieczkę, zorganizowany wyjazd do Term Gorący Potok.

Wyjazd organizujemy na zamówienie dla grup.
Termy Gorący Potok to jedna z najnowszych propozycji jeśli chodzi o baseny termalne zlokalizowane na terenie Podhala. Baseny ulokowane są w Szaflarach pomiędzy Zakopanem i Nowym Targiem. Jest to kompleks kilkunastu basenów zewnętrznych (działający również w zimie) z naturalną, surową wodą siarkową o unikalnych właściwościach. Składa się on z 21 niecek basenowych, z czego 9 zlokalizowanych jest w strefie basenowej. Temperatura wody waha się pomiędzy 34-40 stopni Celsjusza. W Gorącym potoku czekają na Państwa takie atrakcje jak: fontanny, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie, park linowy i ścianka wspinaczkowa oraz strefa dziecięca. Ponadto dodatkową atrakcję stanowi strefa saun. Jako uzupełnienie termalnego relaksu w strefie SPA znajduje się bogata oferta nietuzinkowych kąpieli w nieckach z wodą o zwiększonej zawartości siarki, kąpieli borowinowych, masaży i zabiegów kosmetycznych.

Po całodziennym relaksie pobyt można zakończyć posiłkiem w świetnej restauracji Beef Master – specjalizującej się w stekach wołowych z różnych części świata.

Dla grup oferujemy wyjazdy zorganizowane z przewodnikiem lub naszym opiekunem:

  • wyjazd na bezośrednio na Termy

lub

  • wyjazd połączony ze zwiedzaniem Podhala zakończony relaksem w Termach.

Program może zostać specjalnie dopasowany do potrzeb grupy, czasu jakim dysponuje czy innych indywidualnych preferencji.

Zapraszamy do współpracy.
Celem otrzymania pełnej wyceny – prosimy o kontakt tel: +48 18 478 14 36 m: biuro@viventure.pl

Facebook