+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Gry terenowe, podchody, biegi na orientację, poszukiwania skarbów.

Zapraszamy do organizacji z nami imprezy integracyjnej dla Państwa zespołu. Posiadamy w ofercie około 20 różnych ciekawych scenariuszy na imprezę plenerową, którą możemy zorganizować w terenie w formie:

  • gry terenowej
  • podchodów
  • biegu na orientację
  • pikniku góralskiego z różnymi zadaniami do wykonania grupowo lub indywidualnie
  • poszukiwania ukrytego skarbu
  • górskich aktywności linowych

i wiele wiele innych. Napisz do nas a podeślemy szczegóły.

Przykładowy scenariusz gry terenowej:

„W poszukiwaniu zaginionej skrzyni zbójnika Ondraszka”

Gra terenowa z elementami marszobiegu na orientację.

Podział uczestników na mniejsze grupy, które będą ze sobą rywalizować o miano najlepszej bandy zbójnickiej. Ilość grup zależna od całkowitej liczby uczestników.

Grupy zostają wyposażone w mapy terenu z zaznaczonymi punkami, opcjonalnie kompasy lub inne akcesoria niezbędne do wykonania powierzonych zadań.  Zadaniem jest przejście określonej ustalonej trasy oraz odnalezienie wskazanych punktów. Na każdym punkcie uczestnicy z każdej grupy będą mieli do wykonania określone zadania. Ich precyzja, szybkość i dokładność będzie decydowała na kolejnym etapie o przyznanych puntach i wygranej.

Punkty mogą być bezobsługowe – tzn. takie na których nie ma instruktora a zadanie należy wykonać samemu oraz obsługowe tzn. z instruktorem, który udzieli niezbędnych wskazówek i powie co należy zrobić, aby prawidłowo wykonać zadanie. Liczna punktów zależna jest od całkowitego czasu jakim dysponuje grupa. Po zaliczeniu niektórych punktów uczestnicy otrzymają kluczki, które na kolejnym etapie pozwolą im otworzyć skrzynię w której ukryty jest skarb.

Wszystkie grupy będą podążały od punktu do punktu w innej kolejności.

Nagrodą jest ukryty skarb w postaci flaszki prawdziwej góralskiej okowity. Reszta z uczestników zostanie pasowana na zbójników

Czas trwania – ok. 2-4h

Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy.
Celem otrzymania pełnej wyceny – prosimy o kontakt tel: +48 18 478 14 36 m: biuro@viventure.pl

Facebook