+48 18 478 14 36 biuro@viventure.pl

Spotkanie firmowe w Zakopanem w czasie pandemii Covid19 – bezpiecznie i profesjonalnie.

 

Od mniej więcej połowy marca 2020 mamy w Polsce i jak również i na świecie stan epidemii Covid19. Minęło już parę miesięcy i powoli większość oswaja się z zaistniałą sytuacją. Na chwilę obecną niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić kiedy nastąpi pełny powrót do normalności. Wszystkie ośrodki badawcze na całym świecie prowadzą teraz wyścig kto opracuje skuteczną szczepionkę przeciwko wirusowi. Nikt nie jest w stanie stwierdzić czy pozwoli to w 100% wyeliminować zagrożenie. Do tego czasu musimy jednak normalnie żyć, a przynajmniej na tyle normalnie na ile pozwalają nam obecne warunki.

W dużych firmach i korporacjach większość pracowników przeszła zdalną pracę i spotkania wewnętrzne odbywają się wirtualnie poprzez firmowe komunikatory: ZOOM, Webex czy też poprzez inne dostępne narzędzia. Taka forma pracy stała się na tyle skuteczna, że praktycznie z miesiąca na miesiąc przedłuża się okres powrotu pracowników do firm. Zdecydowanie w przyszłości może to wpłynąć na wydajność i obniżenie kosztów. Jednakże, czy aby na pewno jesteśmy w stanie przejść na 100% zdalną pracę – gdzie miesiącami będziemy odcięci od innych naszych współpracowników i wszystko będzie się odbywało w wirtualnej rzeczywistości. Po kilku miesiącach spędzonych w domu można powiedzieć, że pracownicy wręcz tęsknią za normalnymi kontaktami między ludzkimi. Odpowiedzą na to, może być kontynuacja pracy zdalnej z domu połączona z organizacją kilku spotkań firmowych poza firmą w formie eventu czy imprezy integracyjnej (2 lub 3 dniowej).

Zakopane zawsze było idealnym miejscem na organizację idealnego spotkania firmowego. Położone w najwyższych górach Polski na granicy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym, w miejscu malowniczym i przepięknym – sprzyja relaksowi, odprężeniu oraz idealnie nadaje się do zaplanowania atrakcji na kilka dni dla zmęczonych korporacyjną rutyną pracowników. Dodatkowo w tym czasie w atmosferze mniej formalnej – można poświęcić się omówieniu najważniejszych kwestii związanych z firmą.

Staramy się, aby wszystkie organizowane przez nas wydarzenia spełniały wytyczne określone przez Ministerstwo Rozwoju wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym, które mają na celu aby organizowane wydarzenia czy eventy były bezpieczne dla jego uczestników, jak również aby ryzyko ewentualnego zarażenia zostało zmniejszone do minimum.

Wdrażane przez nas procedury, jak również przez naszych partnerów i podwykonawców sprawia, że organizując z nami jakiekolwiek wydarzenie mogą być Państwo pewno, że wszelkie standardy higieny są zachowane na każdym etapie realizacji wydarzenia.

Masz wątpliwości, chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami – a my odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
Telefon: +48608817744 e-mail: biuro@viventure.pl lub przez Messengera: m.me/viventure1